ثبت نام

برای عضویت در وب سایت کافی است به صفحه ثبت نام بروید و یک حساب کاربری ایجاد کنید.اگر قصد دارید از امکانات وب سایت به صورت رایگان استفاده کنید ، صاحب خانه را انتخاب کنید.

اگر نیز شرکتی هستید که در صنعت ساختمان و دکوراسیون داخلی فعالیت می کنید و قصد ثبت برند و محصولاتتان را در ام کارو دارید پس از ایجاد حساب کاربری ، شرکت ها و متخصصین را انتخاب نمایید.سپس اطلاعات اولیه شرکت خود را در فرمی که مشاهده می کنید وارد نمایید.

تیم ام کارو پس از مطالعه اولیه اطلاعاتی که تکمییل کردید با شما تماس خواهد گرفت تا مراحل پایانی ثبت برندتان در سایت انجام شود.

حساب کاربری

پس از ثبت نام زمانی که شما وارد پروفایلتان شوید در بخش حساب کاربری ، به غیر از نام کاربریتان تمام اطلاعاتی که شما وارد می نمایید پیش ما محفوظ و هیچ شخص یا شرکتی به آن دسترسی نخواهد داشت ( نام کاربری نیز شناسه است که با آن بتوانید پروژه مورد نیازتان را ثبت کنید تا به شرکت ها ارسال شود ) ، این اطلاعات بابت ارتباط ما با شما ، نظرسنجی و بهبود خدمات سایت می باشد

پیغام ها

این بخش از دو قسمت تشکیل شده :
پیغام ها ، همان پیام هایی می باشد که از طریق سایت ام کارو مستقیما بابت اطلاعیه های گوناگون به شما ارسال می شود و قسمت دوم فقط مختص به شرکت ها و متخصصین داخل سایت است که پروژه های درخواستی صاحب خانه ها بر اساس فعالیت هر شرکت به آن ها ارسال شده و در آنجا قابل مشاهده است . شرکت و متخصصین می توانند پروژه های معرفی شده را بررسی و در صورت تمایل برای انجام آن پروژه پیشنهاد آن را ارسال نمایند

پروژه های سایت

این قسمت از دو بخش پروژه های ثبت شده و پیشنهاد های ارسال شده تشکیل شده است

از قسمت اول شما می توانید پروژه هایی که ثبت کرده اید را مشاهده کنید و همین طور پیشنهاد هایی که شرکت ها برای انجام پروژه شما نیز ارسال کرده اند مطالعه و با آن ها برای ادامه و تکمیل پروژه تان ارتباط برقرار کنید .

در قسمت دوم که نیز مختص به شرکت ها و متخصصین است ، پیشنهاد هایی که برای انجام پروژه های گوناگون ارسال کرده اند از این بخش می توانند ملاحضه کنند .

اطلاعات شرکت

اطلاعات شرکت فقط برای شرکت ها و متخصصین قابل دسترسی می باشد .
در این قسمت تمام اطلاعاتی که مربوط به شرکت شماست از قبیل عنوان و نام شرکت ، توضیحات کسب و کار ، اطلاعات تماس ، دستاورد ها و کاتالوگ های موجود ، نمایندگی ها ، شبکه های اجتماعی و هر آنچه که برای معرفی بهتر برند و خدماتتان لازم است در اختیار شماست تا آن ها را وارد نمایید.

پروژه ها

پروژه ها فقط برای شرکت ها و متخصصین قابل دسترسی می باشد .
در این قسمت شما می توانید برای کسانی که از صفحه اختصاصی شما بازدید می کنند پروژه ها و نمونه کارهای انجام شده تان را با بارگذاری عکس ها و توضیحات هر پروژه به صورت آلبوم جداگانه به نمایش بگذارید.

محصولات

محصولات فقط برای شرکت ها و متخصصین قابل دسترسی می باشد .

اگر شرکت شما محصولی برای ارائه و قروش دارد می توانید از این قسمت برای بارگذاری محصولاتتان استفاده نمایید تا بازدیدکنندگان محصولات شما را نیز مشاهده کنند . برای هر یک از محصولات شما می توانید یک صفحه اختصاصی مربوط به همان محصول را داشته و اطلاعات مختص به آن را از قبیل عکس ، توضیحات و اطلاعات جنس ، رنگ ، قیمت ، گارانتی و ... وارد نمایید .

هر چه اطلاعات محصولاتتان تکمیل تر باشد ، بازدیدکنندگان بیشتری نیز خواهید داشت که منجر به خرید از شما می شود.